Ceylan InterContinental Otel Istanbul | Taksim 1


Ceylan InterContinental İstanbul Taksimde bulunan ve siz değerli misafirlere eşsiz bir hizmet sağlayan 5 yıldızlı lüks bir taksim otelidir. Bu otele admınızı attığınız andan itibaren kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Özel konaklama, yeme-içme ve eğlenme imkanlarıyla dolu bu hotel aynı zamanda çok konforlu. En çok beğeneceğiniz nokta ise tartışmasız Boğaz’a ve Marmara Denizi’ne hakim olan eşsiz bir manzaraya sahip olması olacaktır. Bu manzara adeta nefes kesiyor. Ayrıca Otelde kahvaltı ve yemekler lezzetli ve kaliteli. Aile için de oldukça uygun olan bu otelde çocuklarınız için çocuk bakımı ve açık hava çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı da bulunmaktadır. Junior Süit, Business Süit, Executive Süit ve Bosphorus Süit’leri bulunmaktadır. 54 adet suiti boğaz manzarası gören bu otel aynı zamanda Osmanlı ihtişamını yaşatacak görkemli dekorasyonu, jakuzi ve saunasıyla sizleri büyüleyecek. Taksim Otelleri arasında lüks mimarisi ile önplandadır.

Ceylan InterContinental Otel Haritası:

 


Yorum... “Ceylan InterContinental Otel Istanbul | Taksim

  • Yiğit MERT

    İnanılmaz hoşuma gitti, gerek konumu, gerek tesisleri ile olsun kaliteli bir otel. Tek sevmediğim personeli somurtkan biraz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>